Сходження на Піп Іван Чорногірський працівників Рахівської райдержадміністрації

Сьогодні, 26 червня, напередодні 25 річниці Конституції України та з нагоди дня Державного службовця керівництво та працівники  Рахівської районної державної адміністрації здійснили сходження на одну з наймальовничіших вершин Карпатських гір - вершину гори Піп Іван Чорногірський. Щороку безліч туристів, не тільки українців, а і з різних куточків світу відвідують цей, несхожий на інші, витвір природи.  Вершина гори наче "увінчана тіарою", камяною будівлею колишньої обсерваторії, яка додає загадковості.
Саме тут, на вершині, голова Рахівської районної державної адміністрації Олександр Небила  привітав колег з професійним святом, подякував за високий професіоналізм та відданість справі, побажав  здоров'я, успіхів та покорення нових вершин!

З великою гордістю за нашу державу, за народ, на висоті 2028 м., було розгорнуто Державний прапор України!

Також в рамках даного заходу з метою покращення екологічного стану здійснено збір сміття на вершині.

Остання зміна сторінки: 26-06-2021 21:30