![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/195387705_793394834652625_4422151773333329953_n.jpg?itok=ZUm1oMoN)
4 червня під головуванням заступника голови Рахівської райдержадміністрації Наталії Кобаси відбулася робоча нарада щодо підготовки та організації оздоровлення дітей у 2021 році.
В нараді прийняли участь спеціалісти з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, відповідальні працівники об’єднаних територіальних громад, представники усіх зацікавлених органів і служб району.
Основні розглянуті питання: підготовка до проведення оздоровчої кампанії у 2021 році; забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку.
Підсумовуючи, Наталія Кобаса зауважила, що питання організації змістовного відпочинку та якісного оздоровлення дітей та учнівської молоді має бути одним з основних завдань територіальних громад. Особливу увагу звернула на додержання вимог санітарного законодавства, протипожежних правил порядку та заходів безпеки під час проведення екскурсій та походів, забезпечення якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи. Відмітила, що з боку керівництва докладатимуться максимум зусиль для того, щоб оздоровчий сезон пройшов на належному рівні. Оздоровлення та відпочинок дітей був якомога результативним.
За результатами наради надано відповідні доручення щодо належної організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році.
Остання зміна сторінки: 04-06-2021 15:56