![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/193493084_311547827298167_4733050349516350806_n.jpg?itok=EahLy6ok)
«Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку», - Олександр Небила Відрадно, що сьогодні також відзначено переможців фотоконкурсу "Світ дитячої мрії" в облдержадміністрації. Перше місце в номінації “Тепер я маю родину” отримала фотографія дитячого будинку сімейного типу сім’ї Онофрюк (смт. Великий Бичків, Рахівського району) . 1 червня, свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Для нас сьогоднішній день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою. Тож, нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!
Остання зміна сторінки: 01-06-2021 13:28