Керівництво області відвідало підприємство з виробництва електроенергії з альтернативних джерел на Мукачівщині

Анатолій Полосков разом із заступниками Мирославом Білецьким та Ігорем Шинкарюком відвідали підприємство з виробництва електроенергії з альтернативних джерел ТОВ «ФЕС Страбичово 2» на Мукачівщині.

Під час зустрічі на підприємстві голова Закарпатської ОДА зазначив, що енергію, яку виробляє ця екологічно безпечна станція, розподіляють по всій області.

«Вона забезпечує і потреби майже половини жителів Мукачівського району, а податки від продажу енергії надходять у обласний та державний бюджети», - резюмував голова ОДА.

Віталій Калинич, власник даного вирибництва, розповів:

«У нас на підприємстві встановлена потужність –2 по 5,688МВт, запланований корисний відпуск електричної енергії – 2 по 6,603млнк Вт∙год/рік».

За його словами, підприємство у 2020 році сплатило понад 2 мільйони грн податків у місцевий бюджет.

«Ми за відкриття нових підприємств в області, але усі виробництва мають бути легалізованими, відповідно – це наповнення бюджетів на місцях та робочі місця для людей», - сказав голова Закарпатської ОДА.

Остання зміна сторінки: 28-04-2021 15:00