![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/458f2d54-fdc8-46b6-bcd3-feb3e7c6e4c3.jpg?itok=KssIVAki)
Українські важкоатлети вибороли перемогу на чемпіонаті Європи, який відбувся днями в Москві.
У медальному заліку збірна України посіла перше місце.
«Укотре наші спортсмени демонструють блискучі результати на міжнародних змаганнях. Збірна важкоатлетів привезе в Україну одразу 17 медалей, із яких 10 – золоті, 3 срібні та 4 бронзові», - зауважив Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА.
На чемпіонаті Європи з важкої атлетики по три «золота» вибороли Каміла Конотоп та Ірина Деха, ще по дві золоті медалі здобули спортсмени Аліна Марущак і Дмитро Чумак.
Вітаємо українських важкоатлетів та їхніх тренерів з перемогою!
Остання зміна сторінки: 13-04-2021 08:46