![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/b173a5f6-d784-4741-9a49-065f34fab708.jpg?itok=gwY1Uf4f)
У прямому ефірі заступник голови Закарпатської ОДА розповів про закарпатські проєкти, які реалізуються у межах програми «Велике будівництво», зокрема йшлося про реконструкцію Берегівської ЦРЛ, про ремонтні роботи на дорогах державного та місцевого значення.
Також Іштван Петрушка розповів в ефірі і про вакцинальну кампанію на Закарпатті. Вона розпочалася майже два тижні тому.
Іштван Петрушка:«Вакцинація сьогодні – це головна відповідь СOVID-19. Це найефективніший спосіб запобігти поширенню коронавірусу. Сьогодні наші медики успішно імунізуються. Доречі голова облдержадміністрації Анатолій Полосков нещодавно щепився від СOVID-19 (з урахуванням залишків доз вакцини). Він став першим серед усіх голів України, який вакцинувався від коронавірусної інфекції».
Остання зміна сторінки: 12-03-2021 09:35