Здійснюється контроль за перебуванням осіб у місцях самоізоляції

04 березня відбулася нарада  при в.о. голови райдержадміністрації Туроку В.С. з керівниками Рахівської районної філії ДУ „Закарпатський обласний лабораторний цент МОЗ України”,  КНП „Рахівський ЦПМСД”, Рахівського районного відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області та управління соціального захисту населення РДА щодо посилення карантинних протиепідемічних заходів в районі направлених на стабілізацію ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Йшлося про новий алгоритм дій щодо організації та роботи мобільних (рейдових) груп, які будуть відпрацьовувати на території району дотримання карантинних заходів серед населення. В ньому ставиться акцент на розширення дій територіальних громад та здійснення контролю за перебуванням осіб у місцях самоізоляції.

Сектор цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 05-03-2021 20:46