![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/630_360_1613729387-345.jpg?itok=7GXdIo8K)
Сьогодні відзначаємо 150 років від дня народження Лесі Українки – поетеси, драматурга, громадської діячки та класика української літератури.
Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури, чий спадок належить до вершинних надбань національної культури.
Премію КМУ ім. Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва було запроваджено у 2007 році. Її присуджують щороку до дня народження поетеси у чотирьох номінаціях.
В Ужгороді з нагоди ювілею відбудеться літературний вечір «Невідома Леся Українка» (Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка).
Остання зміна сторінки: 25-02-2021 14:59