![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/01202101211654061.jpg?itok=D257RW8l)
Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка займатиметься питаннями економіки та регіонального розвитку: торгівлі та бізнесу, зовнішньоекономічних зав’язків та залучення інвестицій, охорони праці, агропромислового комплексу та природних ресурсів; питаннями національних меншин.
Іштван Петрушка народився у м.Берегово Закарпатської області. Має дві вищі освіти – магістр з обліку і аудиту та магістр державної служби.
Із 2005 року розпочав працювати у Берегівській райдержадміністрації. Спочатку радником, головним спеціалістом, відтак заступником.
У 2011-12 рр працював менеджером та керівником відділу ТОВ «Симпозіум». У 2013-14 рр році працював помічником народного депутата. І з квітня 2014 року був призначений головою Берегівської РДА, де пропрацював до переходу на посаду заступника голови Закарпатської ОДА.
Також був депутатом Берегівської районної ради 5 та 6 скликань.
Бере участь у збереженні та розвитку традицій, культури та спорту регіону. Член ГО «Яношівський футбольний клуб».
Одружений, має двох доньок.
Остання зміна сторінки: 22-01-2021 08:23