28 жовтня Україна відзначає 76-у річницю звільнення від нацистів

Сьогодні в Ужгороді поклали квіти до пам'ятника "Україна - визволителям", біля українсько-словацького кордону.

Закарпатська область стала найзахіднішим регіоном України, який звільнили від фашистських загарбників.

Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:

"Ми вшановуємо тих визволителів, хто ще поруч з нами, хто звільнив Україну від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави, а сьогодні на східному фронті відстоює право жити у вільній незалежній країні.

Ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним і схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій страшній війні.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.

Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних!"

Остання зміна сторінки: 29-10-2020 10:03