Віталія Цімботу призначено головою Міжгірської райдержадміністрації

Відповідне розпорядження 27 жовтня підписав Президент України Володимир Зеленський.

Цімбота Віталій Іванович, народився 1984 року у смт Міжгіря.

У 2007 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство» та здобув кваліфікацію «спеціаліст-юрист».

З 2016 по 2019 рік навчався в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «публічне управління та адміністрування» і здобув ступінь вищої освіти магістр.

Трудову діяльність розпочав 2008 року, працював державним реєстратором прав власності з виконанням обов’язків юрист-консультанта КП «Міжгірське бюро технічної інвентаризації» Міжгірської районної ради.

З 2011 по 2015 рік очолював реєстраційну службу Міжгірського районного управління юстиції.

З 2015 по 2016 рік - заступник начальника Міжгірського районного управління юстиції.

2015 року був обраний депутатом Міжгірської селищної ради.

У лютому 2016 року обраний Міжгірським селищним головою, отримавши на виборах більше 80 відсотків голосів.

Проводить активну громадську діяльність. У 2017 році, як голова громади, взяв участь у створенні регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття - за чисте довкілля» та є її активним учасником.

Одружений. Виховує двох синів.

Остання зміна сторінки: 29-10-2020 10:02