![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/gallery-photo.jpg?itok=Q9qg4yCb)
Починаючи з 01 жовтня 2020 року по 31 грудня 2020 року, громадяни, які мають право на пільги (ветерани війни, особи з інвалідністю, пенсіонери, діти з багатодітної сім’ї і т.д.), можуть скористатися правом на безоплатне перевезення автомобільним транспортом загального користування на п’яти маршрутах загального користування по території Рахівського району, які здійснює перевізник ТзОВ «Бочкор і сини», щоденно з понеділка по п’ятницю, а саме:
Рахів –Коб. Поляна;
Рахів-Ясіня;
Рахів- Богдан;
Рахів- Луги;
Рахів-Кос.Поляна.
Для пільгового проїзду такі громадяни на автобусних станціях пред’являють квитковому касиру документ, що посвідчує право на пільгу (посвідчення), та сплачують станційний збір, а на автобусних зупинках без касового обслуговування посвідчення пред’являють водію.
Для отримання додаткової інформації просимо звертатися в кабінет № 5 управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Рахів, вул. Вербник, 2 (тел. 2-13-39).
Управління соціального захисту населення РДА
Остання зміна сторінки: 02-10-2020 11:34