Музей архітектури і побуту в Ужгороді став доступнішим. У неділю тут відчинили нові ворота!

Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:

"Трансільванські ворота - новий вхід в обласний музей архітектури і побуту відкрили сьогодні разом із Федіром Шандором, керівництвом закладу, ужгородськими гідами та іншими представниками туристичної сфери.

Подія із серії, як я їх називаю, "здавалося б дрібниця". Однак, як виявилося,  багато туристів, після відвідин Ужгородського замку, просто не доходять до скансена. Тепер же потрапити у музей можна буде сходами з боку вулиці Ольбрахта - практично одразу, вийшовши із туристичного автобусу.

Наш скансен заслуговує на увагу! Тут, як і всюди на Закарпатті - цікаво, смачно, колоритно! Чудове місце для сімейного відпочинку, в чому сьогодні разом із дружиною і дітьми вчергове переконалися".

Остання зміна сторінки: 28-09-2020 16:31