![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202009181614001.jpg?itok=b4sTxcKO)
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА:
"Прикупив класних книжок закарпатських авторів, залишилося знайти час їх прочитати:)
Друзі, у "Відкритому Офісі" в парку біля ОДА відкрився "Книга-фест 2020". Запрошую усіх, хто любить літературу краю. Захід триватиме три дні, тут можна поспілкуватися із письменниками, а, погодьтеся, що книга стає вдвічі цікавішою, якщо попередньо познайомитися з її автором!"
Остання зміна сторінки: 21-09-2020 08:43