![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/01202007221106341.jpg?itok=EUdW0OXF)
Заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк:
"За дорученням голови облдержадміністрації Олексія Петрова провів пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої краяни мали змогу звернутися до керівництва області з особистих питань.
Запитання були як завжди актуальні, гострі та предметні. Приємно почути, що громада з довірою та надією ставитися до влади, очікує реагування, відчуває себе частиною процесу і хоче бути суб’єктом розбудови краю. Не стоїть осторонь поточних процесів в такі не прості для нашої країни часи.
Щиро дякуємо нашим громадянам за відкритість, довіру та співпрацю".
Остання зміна сторінки: 22-07-2020 18:49