Шановні державні службовці, колеги!

Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації та районної ради з нагоди професійного свята.
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Адже саме від вас, вашої професійної майстерності, сумлінної праці значною мірою залежить розвиток України як суверенної, демократичної та незалежної держави, її майбутнє. Ви є тими, хто має знання і здібності, обов’язки і бажання робити якісні зміни в країні.
Шановні колеги! Міцного здоров'я, творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності. Нехай Ваші добрі справи сприяють всебічному розвитку Рахівщини та України.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь