![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/ostannya-informatsiya-shchodo-koronavirusu-na-rivn20200321_9355_51.jpg?itok=ON-MqEO0)
Ситуація щодо COVID-19 в Рахівському районі станом на 10 годину 01 червня 2020 року:
- сорока дев’яти мешканцям Рахівського району (смт. Великий Бичків - 21, м. Рахів – 14, смт. Ясіня - 1, с. Луг – 2, с. Ділове - 1, с. Лазещина-2, с. Росішка - 1, с. Розтоки - 7) встановлено діагноз COVID-19, з них: 2-є померли, 5-ро хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в обласному медичному закладі, 10-ро з ознаками ГРВІ у задовільному стані на самоізоляції;
- особи з підтвердженими ПЛР тестами, мешканці Рахівського району, які стоять на обліку в інших областях – смт. Великий Бичків - 2 (1-помер, 1-на самоізоляції);
- із 49 осіб знято з обліку – 34 особи (м. Рахів - 7, смт. В. Бичків - 20, смт. Ясіня - 1, с. Луг - 2, с. Лазещина - 2, с. Розтоки - 1, с. Росішка - 1);
- мешканці інших районів яким встановлено діагноз COVID-19 та які проживають на території Рахівського району – 1 особа (с. Водиця);
- під наглядом (контактні) – 49 осіб;
- на обов’язковій самоізоляції знаходяться – 54 особи.
Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації в Рахівському районі
Остання зміна сторінки: 01-06-2020 11:15