![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1584887431766.jpg?itok=NbhaysKH)
Сьогодні, 22 березня, в ході проведення моніторингу мережі Інтернет поліцейські виявили публікацію, щодо порушення обмежувальних заходів закарпаткою, яка повернулася з Італії.
Працівники поліції на дане повідомлення відреагували оперативно та провели перевірку, за результатами якої з’ясовано, що інформація не відповідає дійсності. На території Закарпаття, в тому числі, на Свалявщині,у селі Поляна, розважальні та рекреаційні заклади не діють. Працівники поліції працюють в посиленому режимі та здійснюють цілодобовий контроль за дотриманням карантинних заходів.
У зв’язку з цим, просимо громадян не розповсюджувати недостовірної інформації, а про відомі вам факти порушень обмежувальних заходів інформувати поліцію.
Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
Остання зміна сторінки: 23-03-2020 09:12