![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/200316_news-17-17.jpg?itok=O1FaASjK)
Станом на 10 годину 17 березня на Закарпатті не зафіксований жоден випадок COVID-19.
За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії в Україні зафіксовано 5 випадків коронавірусної інфекції.
Готовність медичної системи області. В області є 151 ліжко в інфекційних стаціонарах у 22 медичних закладах області. На випадок потреби проведення інтенсивної терапії є 174 апаратів штучної вентиляції легень.
Специфічної терапії щодо коронавірусу не існує, лікування симптоматичне.
Підготовка лікарів. В області проведено навчання, що робити у випадку реєстрації COVID-19. Навчали всіх, хто може буде дотичний до ізоляції, приймання та лікування хворих. Це медики, епідеміологи, рятувальники, поліція та органи місцевої влади.
Закликаємо не розкуповувати маски в аптеках. Використовувати маски необхідно тільки у випадку, якщо у вас є ознаки гострого вірусного захворювання, або якщо ви медик, який працює з пацієнтами. Маски можуть створити фальшиве відчуття безпеки. Важливо виконувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик тощо.
Остання зміна сторінки: 17-03-2020 12:57