Увага!

Станом на 10 годину 17 березня на  Закарпатті не зафіксований жоден випадок COVID-19.

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії в Україні зафіксовано 5 випадків коронавірусної інфекції.

Готовність медичної системи області. В області є 151 ліжко в інфекційних стаціонарах у 22 медичних закладах області. На випадок потреби проведення інтенсивної терапії є 174 апаратів штучної вентиляції легень.

Специфічної терапії щодо коронавірусу не існує, лікування симптоматичне.

Підготовка лікарів. В області проведено навчання, що робити у випадку реєстрації COVID-19. Навчали всіх, хто може буде дотичний до ізоляції, приймання та лікування хворих. Це медики, епідеміологи, рятувальники, поліція та органи місцевої влади.

Закликаємо не розкуповувати маски в аптеках.  Використовувати маски необхідно тільки у випадку, якщо у вас є ознаки гострого вірусного захворювання, або якщо ви медик, який працює з пацієнтами. Маски можуть створити фальшиве відчуття безпеки. Важливо виконувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик тощо.

Остання зміна сторінки: 17-03-2020 12:57