Про забезпечення паливними дровами для населення

4 березня 2020 року відбулася нарада при голові райдержадміністрації Медвідь В.В. з керівником державного підприємства “Рахівське лісове дослідне господарство” Грапинюком М.Ю. з питань забезпечення паливними дровами мешканців Рахівщини.

У 2019 році підприємством було виписано 17577м3 паливних дров, з них отоварено населенню 17460м3. Вартість паливних дров у минулому році становила 354 грн/м3 хвойні та 456 грн/м3 листяні. На дрова, які реалізуються з франко-лісосіки вартість ціни становили 204 грн/м3 хвойні та 252 грн/м3 листяні. Однак зі складною економічною ситуацією та витратами на заготівлю дров, підприємством планувалося збільшити вартість ціни на дрова.

Голова райдержадміністрації Віктор Медвідь, обговоривши дане питання з керівником ДП “Рахівське лісове дослідне господарство” Грапинюком М.Ю., враховуючи неодноразові звернення громадян до Рахівської райдержадміністрації та у зв’язку з соціально-економічною ситуацією в районі, прийняли спільне рішення залишити ціну на паливні дрова та дрова, які реалізуються з франко-лісосіки на рівні 2019 року.

Остання зміна сторінки: 10-03-2020 08:58