Два повнопривідні медичні автомобілі передали амбулаторіям

Сьогодні відбулася урочиста передача двох повнопривідних з підвищеною прохідністю медичних автомобілів “Renault Duster", для амбулаторій с. Ділове та смт. Кобилецька Поляна.

Ключі та документи вручили голова Рахівської райдержадміністрації Медвідь В.В., голова Рахівської районної ради Дан В.І. та директор КНП "Рахівський ЦПМСД" Княгницька І.М. Автотранспорт був придбанний за кошти державної субвенції.
Нові автомобілі використовуватимуться для обслуговування жителів сільської місцевості та значно прискорять надання медичної послуги на місці, чим зроблять її якіснішою та доступнішою.

Крім автомобілів, для працівників амбулаторії смт. Ясіня було вручено напівавтоматичний біохімічний аналізатор "LA-880 вартістю 90 тис.грн., та напівавтоматичний аналізатор сечі "LA - 50" вартістю 28 тис.грн.
Дані аналізатори покращать якісь надання медичної допомоги та допоможуть швидко і достовірно отримати необхідні аналізи.

Остання зміна сторінки: 10-03-2020 08:58