В області забезпечується виплата допомоги внутрішньо переміщеним особам

За станом на 1 лютого поточного року в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення Закарпатської області на обліку внутрішньо переміщених осіб перебуває 3683особи, які перемістилися з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення. З них: 1643 особи працездатного віку, 148 особи з інвалідністю, 775 особи пенсійного віку, 1117 дітей.
Органами соціального захисту населення області у відповідності до чинного законодавства своєчасно забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. З початку 2020 року було профінансовано та виплачено грошову допомогу у сумі 2082,4 тис. гривень.

Остання зміна сторінки: 18-02-2020 15:33