Олексій Гетманенко провів робочу зустріч з головою Громадської ради ромської національної меншини при ОДА

У четвер, 9 січня, в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко зустрівся з головою Громадської ради ромської національної меншини при Закарпатській обласній державній адміністрації Борисом Бучком на його прохання.
Сторони обговорили широкий спектр питань життєдіяльності ромів краю, їхні проблеми та шляхи вирішення. Олексій Гетманенко відзначив, що обласна влада постійно проводить роботу з ромською громадою з питань соціалізації й наголосив на важливості отримання освіти ромами, що у подальшому дозволить їм знайти роботу і відчувати себе повноцінними членами закарпатської громади.
Під час робочої зустрічі також було обговорено питання можливості відкриття ромської групи у дитячому дошкільному закладі «Ялинка».
Пресслужба ОДА

Остання зміна сторінки: 10-01-2020 14:08