![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191219_tucy-17-03.jpg?itok=smVjUirJ)
З нагоди Дня святого Миколая 19 грудня відбулися святкові заходи у Закарпатському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та притулку для дітей служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації. Кожна дитина з нетерпінням чекала на цей день.
Святкування розпочалися концертною програмою, підготовленою вихованцями закладів. З чудовим святом теплими словами дітей привітали начальник служби у справах дітей Світлана Якімеліна, представники Управління СБУ в Закарпатській області у Свалявському та Берегівському районах, представники Свалявської РДА, профспілок, правоохоронці, меценати, учасники війни на сході країни, благодійники.
Разом із теплими словами малеча отримала багато подарунків – солодощів, іграшок, книг, спортивного інвентаря. Дорослі пообіцяли зробити усе можливе, аби теплі емоції від чудових різдвяно-новорічних свят зберігалися у дітей якомога довше.
Остання зміна сторінки: 20-12-2019 08:48