![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191216_news-14-44.jpg?itok=AVufRKSD)
У середу, 18 грудня, у малому залі ректорату УжНУ (м. Ужгород, площа Народна, 3) відбудеться засідання круглого столу «Кожній дитині–родину!» за участю батьків – вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей області та начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів.
Початок о 10.00 год.
Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події.
Пресслужба ОДА
Остання зміна сторінки: 17-12-2019 10:30