Оголошення про громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки!

Рахівська РДА керуючись ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості, повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території земельної ділянки для будівництва пункту пропуску на українсько-румунському кордоні «Біла Церква – Сігету Мармацієй» за межами населеного пункту с. Біла Церква.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить не менше 15 днів з дня її оприлюднення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Рахівської РДА до 29.12.2019.

Замовник: Рахівська районна державна адміністрація Закарпатської області.

Юридична адреса: 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Миру, 1 тел. (03132) 2-50-28, e-mail: admin@rakhiv-rda.gov.ua.

Остання зміна сторінки: 13-12-2019 16:23