Завершилася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня поточного року в області було проведено низку заходів, спрямованих на інформаційну кампанію по запобіганню та протидії домашньому насильству.
У рамках Всеукраїнської акції, зокрема, в обласному центрі, відбулися флеш-моби, конференції, семінари, тренінги, конкурси малюнків тощо. До заходів долучилися Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Ужгородський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, КНП «Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», Головне Управління Національної поліції в Закарпатській області, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» та інші.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації дякує усім, хто брав активну участь у заходах та надавав організаційну допомогу, особливо:
Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти
Ужгородському національному університету
Виконавчому комітету Ужгородської міської ради
Закарпатському обласному палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»
Інтернет провайдеру ТОВ «УЖНЕТ».

Остання зміна сторінки: 13-12-2019 10:57