![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191209_news-18-40.jpg?itok=2UykNUcB)
Що може бути краще відпочинку, який приносить здоров’я, дарує радість і залишає незабутні спогади? У вівторок, 10 грудня, вихованці Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей долучилися до соціальної програми «Активна зима», мета якої – пропаганда здорового способу життя, а також оздоровлення дітей, школярів та студентів через активний зимовий туризм.
На гірськолижному курорті Катерина у мальовничому селі Поляна діти опановували перші уроки катання на лижах. Малеча вчилася правильно стояти, долати перешкоди та безпечно спускатись із гірки. Усе – під наглядом досвідченого інструктора. Під кінець заняття малюки втомлені, але щасливі. Вражень та емоцій у всіх дуже багато. Ініціативу реалізували Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Остання зміна сторінки: 13-12-2019 10:46