Держлісагентство: До пілотного проекту «Ліс у смартфоні» підключено й Закарпатську область

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (ЛІАЦ) Державного агентства лісових ресурсів України продовжує підключати лісогосподарські підприємства до сайту LK.UKRFOREST.COM, на якому розміщується електронний реєстр дозвільних квитків на заготівлю деревини та онлайн-карта рубок.
Так, на сьогодні пілотний проект вже поширюється на Житомирську та Закарпатську області. Загалом же на сайті доступна інформація про вісім областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську.
Дізнатися про функціонування та механізм дії онлайн-карти можна на сайті LK.UKRFOREST.COM.

Остання зміна сторінки: 20-11-2019 15:07