![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/191115_news_11-35-1.jpg?itok=4hm-Irf-)
Протягом 13-14 листопада відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською радою, утвореною при обласній державній адміністрації та низкою структурних підрозділів ОДА: департаментом фінансів, департаментом економічного розвитку і торгівлі, департаментом освіти і науки, департаментом екології та природних ресурсів, департаментом охорони здоров’я, департаментом агропромислового розвитку, департаментом культури, департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, департаментом інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства, управлінням молоді та спорту, управлінням містобудування та архітектури, управлінням капітального будівництва, відділом запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами, службою у справах дітей.
Голова Громадської ради Михайло Греньо та керівники департаментів, управлінь та відділів ОДА, укладаючи документ про співпрацю, домовились про взаємодію та координацію діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в соціальних змінах області через налагодження конструктивного діалогу громадськості та впровадження громадських ініціатив.
Прес-служба ОДА
Остання зміна сторінки: 15-11-2019 14:04