![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/190910_news-14-55.jpg?itok=RrxafTRt)
12 – 14 вересня нинішнього року в Ужгороді відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль «Beauty around me», який проходитиме під гаслом «United in Diversity» (Єдині в різноманітті). Участь у фестивалі зголосилися взяти молоді люди зі Словаччини, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, країн Африканського континенту, Індії, всіх куточків України, вірменської та румунської громад нашої області.
Основне дійство розпочнеться 13 вересня о 16.00 год. на пл. Театральній в Ужгороді де відбудеться ярмарка культур і де гості фестивалю матимуть можливість побачити танці різних народів світу, ознайомитися з їхніми традиціями, скуштувати національні страви, долучитись до майстер класів.
Фестиваль спрямований на руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну народів, які населяють наш регіон, та закордонних гостей.
Організатор заходу – управління молоді та спорту Закарпатської ОДА за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Відео про минулорічний фестиваль можна переглянути тут:
https://www.youtube.com/watch?v=8dFAhZX-LWk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR11-rQ69ivvPpjElmvpQJtZV2b_VMuYbT9muEPKn5gNFsGCernW6yJyWWk
Остання зміна сторінки: 11-09-2019 17:27