В області триває робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

27 серпня під головуванням заступника голови ОДА Ярослава  Галаса відбулось засідання комісії з прийняття рішення щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
За результатами обговорення пропозицій, поданих відповідними місцевими комісіями райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ, обласна комісія вирішила схвалити розподіл субвенції відповідно до наступних напрямів:
- на нове будівництво приміщень для розміщення дитячого будинку сімейного типу  у сумі 2 695,2 тис. грн за умови подання комісією Хустського МВК необхідного пакету документів відповідно до вимог чинного законодавства;
- на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для 57 дітей з метою придбання житла у сумі 18 758,3 тис. грн.

Остання зміна сторінки: 28-08-2019 09:00