Глава Уряду про ситуацію на Сході: Маємо об’єднатися з усім світом і змусити агресора виконати Мінські домовленості

Україна  сьогодні  має об’єднатися з усім світом, аби змусити агресора виконати Мінські угоди і не допускати спроб федералізувати, а відтак – знищити  Україну.  Про  це  сказав  Прем’єр-міністр  України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів.

Глава Уряду наголосив, що сьогодні треба називати речі своїми іменами. І одна з них – війна на Сході.

«Стратегічне завдання агресора - знищити нас, як націю. Ворог спирається на гібридні заходи – військових і проросійські політичні сили всередині України. Сценарій ворога – федералізація України, і сьогодні в державі розгортається другий фронт. Проросійські сили все будуть робити для того, аби дестабілізувати ситуацію і досягати мети розвалу України, - сказав Володимир Гройсман. - Ми маємо цьому протистояти. Я розумію біль людей, які втрачають рідних. Розумію біль військових. Ми маємо бути об’єднані з усім світом, аби змусити агресора виконати Мінські домовленості».

Глава Уряду також виступив за те, аби змушувати агресора відшкодувати всі руйнування, спричинені військовими діями.

Остання зміна сторінки: 05-07-2019 08:51