Шановні працівники національної поліції України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Ваша служба вимагає багатьох якостей – практичного досвіду, знань в різних галузях, а також уміння прийняти єдино вірне рішення в найскладніших ситуаціях, високий професіоналізм, працездатність та наполегливість.

Сприймайте неприємності, немов градинки під час грози, які спочатку вдарять боляче, але тут же розчиняться і перестануть існувати. Бажаємо, щоб ваші поліцейські будні протікали без проливних дощів і втрат, і були зігріті променями особистої фортуни.

Впевнені, що ви будете робити все, щоб мешканці та гості нашого району відчували себе у безпеці.

Зі святом! З днем Національної поліції всіх тих, хто своєю працею намагається убезпечити нас від бід і неприємностей.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба