Шановні працівники статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників статистики!

Завдяки вашому високому фаховому рівню, компетентності та відповідальності за доручену справу органи місцевого самоврядування та громадськість району отримують необхідні об’єктивні статистичні дані, які є основою для вироблення ефективних рішень і здійснення дієвих заходів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку Рахівщини.

Бажаємо вам, вашим рідним та близьким міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та нових трудових досягнень!

З повагою,

голова Рахівської районної ради                                                                Василь Дан

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

Остання зміна сторінки: 04-12-2017 10:52