Шановні працівники прокуратури та ветерани служби!

Від імені районної ради та районної державної адміністрації щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури України!

Нашою спільною метою є побудова міцної цивілізованої правової української держави, в якій пануватиме мир, достаток, злагода, порядок, а громадяни почуватимуться захищеними.

І якраз ви покликані своєю працею забезпечувати захист прав та інтересів кожного українця, контролювати дотримання законодавства у всіх сферах життя нашого суспільства, зміцнювати правові засади національної державності.

Віримо, що своїм професіоналізмом, патріотизмом і відповідальністю ви сприятимете утвердженню правди і справедливості в середовищі української громади.

Бажаємо всім співробітникам і ветеранам прокуратури міцного здоров’я, мирного неба, принциповості, наполегливості, стабільності вам і вашим родинам та успіхів у роботі!

З повагою,

голова Рахівської районної ради                                                              Василь Дан

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

Остання зміна сторінки: 01-12-2017 07:40