Районні обранці ухвалили важливі рішення на позачерговій сесії районної ради

Відповідно до підписаного розпорядження голови Рахівської районної ради Василя Дана 28 листопада відбулася позачергова сесія Рахівської районної ради VІІ скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Павло Басараба, начальники відділів, управлінь та служб районної державної адміністрації, селищні, сільські голови, керівники установ району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На порядок денний сесії було винесено питання про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Державного агентства лісових ресурсів України, Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради щодо недопущення реалізації Стратегії реформування лісової галузі. В ході розгляду та затвердження порядку денного сесії його, за пропозиціями голови райдержадміністрації Павла Басараби, заступника голови районної ради Івана Копича та депутата районної ради Миколи Кокіша-Мельника було змінено та доповнено. Так, про введення мораторію (обмеження) на полювання на території мисливських угідь району йшлося у проекті рішення, запропонованого Павлом Басарабою, Микола Кокіш-Мельник запропонував розглянути проект рішення «Про схвалення звернення до Президента України, Верховної Ради України», в якому ноголошувалося на важливості підтримки змін у виборчому законодавстві, а Іван Копич виніс на розгляд депутатів проект рішення «Про розмір грошової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок сильного вітру 5-6 жовтня 2017 року».
З усіх питань було ухвалено відповідні рішення. Керував роботою сесії голова Рахівської районної ради Василь Дан.

Рахівська районна рада

Остання зміна сторінки: 29-11-2017 18:01