Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: "Голодомор - помста за свободу"

Сьогодні, 25 листопада, біля Рахівського районного будинку культури відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Керівництво району, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, учнівської молоді, політичних та громадських організацій та громадськість міста, вшанували пам’ять загиблих під час геноциду українського народу, згадали трагедію 1932-1933 років, яка забрала життя мільйонів українців та запалили ,,свічку пам’яті”.

Звертаючись до учасників мітингу, вчитель історії Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Галина Козурак зазначила, що голодомор 32-33 років, визнаний багатьма країнами геноцидом українського народу, став найбільшою трагедією за всю його багатовікову історію.

У рамках заходу, вихованці РБДЮТ показали літературну композицію, відтворивши тогочасні події.

Під час мітингу провели спільний поминальний молебень за спокій душ, замучених голодомором, отці Володимир Проданець і Василь Липей.

Всі присутні запалили лампадки та вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання.

Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: ,,Голодомор - помста за свободу".

Остання зміна сторінки: 25-11-2017 18:02