У Рахові відзначать День Гідності: заходи

Низка заходів з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбудеться в Рахові, завтра, 21 листопада.

Нагадаємо, 21 листопада вшановують громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

План заходів до Дня Гідності та Свободи:

- 0 14.00 год. концертна програма (великий зал адмінбудинку, вул. Миру, буд. 1);

- покладання квітів до меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Петру Гаджі, а також воїнам, які загинули у зоні АТО: Олексію Калинюку, Василю Мартинюку, Михайлу Марфічу.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у навчальних закладах району проводитимуться тематичні уроки, виховні години, круглі столи, у закладах культури району відбудуться культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи, у бібліотеках району організовуватимуться книжкові виставки та тематичні полиці.

Остання зміна сторінки: 20-11-2017 16:51