Працівників сільського господарства відзначили грамотами

Напередодні професійного свята працівників сільського господарства, яке традиційно відзначаємо у третю неділю останнього місяця осені, в сесійній залі адмінбудинку вшановували трударів агропромислового комплексу району.

Почесною Подякою Закарпатської обласної ради, нагороджено голову фермерського господарства „Чорна Тиса +” Анатолія Павлюка.

Щоліта пан Анатолій допомагає своїм односельцям випасати худобу на полонинах Довга та Драгобрат Чорнотисянський. Анатолій Михайлович, утримує велике поголів’я овець, приймає туристів, відновлює стародавні рецепти приготування чистого і якісного овечого сиру, реалізовує сир, бриндзю, вурду, також постачає молоду баранину в ресторанно-туристичні комплекси.

Почесною Подякою департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, нагороджено голову фермерського господарства „Веселий молочник” Петра Томенюка.

Довгий час утримував особисте селянське господарство. У 2016 році створив фермерське господарство „Веселий молочник”, яке і очолює по сьогоднішній день.

Щоліта допомагає своїм односельцям випасати худобу на полонині Лисичий. Петро Миколайович, утримує поголів’я великої рогатої худоби, налагодив переробку сільськогосподарської сировини – вершки, творог, різного виду сирів, тощо, яке постачає для населення на ринки та в ресторанні заклади району, а також надає ряд агроекосервісних послуг – приймає туристів на еко-фермі, проводить майстер класи з виготовлення різного роду сирів.

Остання зміна сторінки: 17-11-2017 16:40