Дорогі працівники сільського господарства району!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі та в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Тож нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою,

голова Рахівської районної ради                                                       Василь Дан

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

Остання зміна сторінки: 17-11-2017 16:00