Скуштувати сонячного напою кличе «Бобовищенське гроно 2017» Мукачівщина вдруге запрошує на етнофестиваль

Віджродження виноробних традицій, відтворення народних звичаїв та обрядів чекає на гостей фестивалю «Бобовищенське гроно – 2017», який відбудеться на вихідних, 7 та 8 жовтня, у винній столиці Мукачівського району – селі Бобовище.
Під час свята всі сільські ради району представлять свої звичаї та традиції, відбудуться змагання за звання кращого винороба, в якому візьмуть участь закарпатці та гості з-за кордону. Крім того протягом двох днів триватимуть майстер-класи від виноробів, майстрів деревообробки, ткацтва та інших народних умільців. Гостей чекає і насичена концертна програма та театралізовані дійства. На сцені виступатимуть фольклорні колективи, вокальні ансамблі, зокрема гурти «Без обмежень» та «Рокаш».
Відкриття фестивалю у суботу, 7 жовтня, о 13.00.
Для відвідувачів передбачено транспортне сполучення з м. Мукачева. Безкоштовні автобусні рейси курсуватимуть від автостанції до локації фестивалю – стадіону с. Бобовище.

Остання зміна сторінки: 02-10-2017 14:27