Дорогі працівники туристичної сфери та гості Рахівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму!

Завдяки спільним зусиллям наша привітна і гостинна Рахівщина відкриває туристам свої гірські природні багатства, самобутність історії, культури, гуцульських звичаїв та традицій і має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії.

Бажаємо всім працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання нашого гірського краю, а туристам, яких ваблять далекі й близькі мандрівки – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні Карпатського краю.

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                      Павло Басараба

заступник голови Рахівської районної ради                                    Іван Копич

Остання зміна сторінки: 27-09-2017 08:58