Кольори закарпатського вересня представили в атріумі ОДА

«Ужанські мотиви. Смарагдові барви Стужиці» - виставку картин під цією назвою відкрили сьогодні (26.09) в атріумі Закарпатської ОДА. В експозиції представлено тридцять полотен – роботи художників з різних куточків України – Харкова, Львова, Івано-Франківська, Києва, а також Закарпаття. Серед них, зокрема, Олександр Криушин, Василь Дуб, Орест Корсар, Василь Красьоха, Олександр Шандор, Олена Кондратюк, Антон Ковач, Володимир Сандюк. Експоновані картини – результат пленеру, який зібрав цих митців у на Великоберезнянщині, на мальовничій території Ужанського національного природного парку.

Виставка картин «Ужанські мотиви. Смарагдові барви Стужиці» триватиме в Закарпатській ОДА до кінця тижня. Як повідомив куратор заходу Юрій Дік, у п’ятницю, 29 жовтня, мистецька спільнота області визначить кращий твір за результатами пленеру та виставки. Його автор отримає спеціальну нагороду «Срібний пензель».

Остання зміна сторінки: 27-09-2017 09:46