Хатина та предмети побуту гуцулів чекають на відвідувачів у селі Богдан

Справжню хатину-музей гуцульського побуту у селі Богдан облаштували місцеві мешканці за сприяння сільської і районної влади.

21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці, відбулося офіційне відкриття культурного закладу. ,,Гуцульська хатинка" – так вирішили назвати музей, в якому налічується біля сотні експонатів: гуцульські старовинні рушники, одяг, ліжники та різноманітні предмети промислу гуцулів, можна побачити тут. У будівлі відтворений справжній побут давніх часів.

На урочистості з нагоди відкриття краєзнавчого музею зібралися чимало жителів та гостей села. Захід розпочали освяченням самої будівлі та експонатів. Привітати богданців з цією довгоочікуваною подією завітали керівники району Павло Басараба і Василь Дан.

Почесне право перерізати стрічку було надано голові Богданської сільської ради Степану Мільчевичу та почесним гостям – голові районної державної адміністрація Павлу Басарабі і голові районної ради Василю Дану.

- Переступивши поріг цієї оселі, відразу відчув, ніби повернувся у минуле, - поділився враженнями голова РДА Павло Басараба. - Тут відчувається дух нашого селянства, яке створило і зберегло велику частку національної свідомості. Так відроджуються давні гуцульські традиції, так відроджується село.

Захід був сповнений щирими привітаннями та позитивними емоціями, свої мелодії відвідувачам музею дарували оркестр гуцульських інструментів та учасники художньої самодіяльності СБК.

Довідково. Музей знаходиться на подвір’ї Богданської сільської ради, за адресою: Закарпатська обл., Рахівський р-н, с. Богдан, вул. Шевченка, буд. 114.

Остання зміна сторінки: 24-09-2017 20:30