Колектив Рахівської районної державної адміністрації щиро вітає з Днем народження голову Рахівської районної державної адміністрації Павла Васильовича Басарабу

Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило!

Ми всім колективом вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же увічливим, життєрадісним, креативним, цілеспрямованим керівником, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед.

Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати колеги і друзі, а будуть лише брати приклад. Амбітних планів, грамотних і виконавчих підлеглих, пошуку нових можливостей, гідних людей у Вашому житті.

І звісно, ми бажаємо Вам сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало до нових звершень в роботі. Нехай у всьому супроводжує Вас удача, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка!

Щиросердечно вітаємо Вас із Днем народження!

Остання зміна сторінки: 18-06-2017 06:08