В Ужгороді проходить «Книга-фест-2017»

034Сьогодні, 25 травня, в Ужгороді в архітектурно-історичному комплексі «Совине гніздо» відкрилася книжкова виставка «Книга-фест-2017», яка проходить в обласному центрі вже вшосте. На виставці презентовано книги як закарпатських видавництв, так і видавництв з Києва, Тернополя, Львова, Луцька.

На урочистому відкритті учасників та гостей літературного свята вітали виконуючий обов’язки голови Закарпатської ОДА Олександр Петік, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керівник Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василь Густі, письменники з Луцька Володимир Лис та Надія Гуменюк.

«Проведення такого заходу в Ужгороді стало вже традицією. Історія друкованого слова на Закарпатті сягає кількох століть, усім відомо, яке місце посідає в історії книгодрукування Грушівський монастир, що на Тячівщині», – зазначив під час виступу Олександр Петік.

Відтак відбулася церемонія нагородження кращих видавців та поліграфістів. Почесну грамоту облдержадміністрації отримали: Олександра Гаркуша – директор „Видавництва Олександри Гаркуші” (м.Ужгород), Жанна Славич – старший технолог виробничого відділу поліграфічного підприємства „ТзДВ „Патент” (м.Ужгород); Ярослав Федишина – директор видавництва „TIMPANI”, (м.Ужгород); Людмила Яцишин – ветеран видавничої справи, колишній головний редактор КП „Ужгородська міська друкарня”.

Подяку облдержадміністрації оголошено спеціалісту з комп’ютерної графіки та книжкового дизайну ТзОВ „Спектраль ЛТД” (м.Ужгород) Володимиру Браславцю, головному редактору Всеукраїнського державного видавництва „Карпати” (м.Ужгород) Борису Кушніру, машиністу поліграфічного підприємства „ТзДВ „Патент” (м.Ужгород) Олександру Шимку та директору ДП „Ужгородське лісове господарство” Василю Кию.

Цього ж дня, у рамках заходу відбудеться підбиття результатів книжкового конкурсу на краще видання в 14-ти номінаціях, а також оголосять переможців конкурсу «Майбутній ілюстратор книги».

Остання зміна сторінки: 25-05-2017 15:02