Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

9_92_iДля школярів це свято сповіщає про завершення плідного, багатого здобутками навчального року, про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравими враженнями, а для випускників шкільний дзвоник сьогодні пролунає востаннє.

Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Віримо, що Ви реалізуєте свої здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої України.

Глибкоко вдячні батькам, які спонукали дітей до науки, вклали в них душу й серце, та вчителям, які щедро ділилися своїми знаннями, мудрістю, досвідом. Впевнені, що спільними зусиллями вам вдалося виховати гідне підростаюче покоління.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою,

голова Рахівської районної ради                                             Василь Дан

голова Рахівської районної державної адміністрації           Павло Басараба

Остання зміна сторінки: 26-05-2017 08:02