На фестивалі банушу Москаль прогулювався в гуцульському вбранні, клебані і з топірцем

02bff7e6bd3f66dd05e507e256af9У Костилівці, що на Рахівщині, відбувся гастрономічний фестиваль «Берлибаський бануш», названий на честь корови Берлибашки, на сметані з молока якої готується популярна гуцульська страва бануш. Свято, яке відзначалося вже вдесяте, зібрало кілька тисяч відвідувачів з усієї області та сусідніх регіонів. Туристи продегустували традиційні місцеві наїдки й наливки (особливою популярністю користуються бануш, кукурудзяний хліб і яфинівка), потанцювали під живу народну музику, послухали коломийки, оцінили конкурси на краще етновбрання та виконання мелодій на трембітах. Почесним гостем фестивалю став Геннадій Москаль, котрий прогулювався по Костилівці у вишиванці, гуцульській клебані, лайбику і з топірцем.
Гості свята також пройшли урочистою гуцульською ходою, біля скель Довбуша запалили гуцульську ватру. В головному конкурсі на приготування банушу виграли господарі – команда Костилівки. Завершилося свято пізно вночі феєричним вогняним шоу в народному стилі.

Остання зміна сторінки: 15-05-2017 13:49