Шановні ветерани, жителі Рахівщини!

big-AВід щирого серця вітаємо із 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Пам’ять про найстрашнішу війну людства та вдячність воїнам-визволителям живе у наших серцях та житиме у серцях майбутніх поколінь.

В умовах сьогодення ми по-новому переосмислюємо такі слова, як «війна», «ветеран» і «подвиг». Ми окремо вшановуємо пам’ять загиблих – 8 травня у День пам’яті й примирення.

Кожен з нас зберігає в душі щиру гордість за своїх батьків і дідів, які захищали свою землю. Низький уклін тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.

Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вашим родинам. У ці непрості для нашої країни часи ми маємо згуртуватися навколо головної мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації      Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                 Василь Дан

Остання зміна сторінки: 08-05-2017 08:21